fbpx

Individuálny biznis mentoring

„To, čo je za nami a to, čo je pred nami sú drobnosti v porovnaní s tým, čo je v nás.“ - Oliver Wendel Holmes

Individuálny biznis mentoring

„To, čo je za nami a to, čo je pred nami sú drobnosti v porovnaní s tým, čo je v nás.“ - Oliver Wendel Holmes

Ako prebieha biznis mentoring?

Biznis mentoring je poctivá a cieľavedomá práca na vopred dohodnutých cieľoch. Nejedná sa o nezáväzný „pokec“. Vyhľadať biznis mentora si vyžaduje tak trochu osobnostnú vyzretosť, starostlivú prípravu cieľov, čas, kapacitu a chuť venovať sa pravidelnému rozhovoru. Stretnutiu s mentorom pomáha príprava a úprimná reflexia pred a po každom mentorskom rozhovore.

Motivácia pre vyhľadanie biznis mentora je u každého iná. Môže sa jednať o pomoc pri zvládnutí konkrétneho projektu, pomoc pri manažovaní tímu, akvizícii nových klientov alebo napríklad o osobný rozvoj, v rétorike, prezentácii, či v neverbálnej komunikácii. Všetko závisí od potreby klienta a predstavy, aký cieľ chce dosiahnuť.

Nie som neomylný a vševedúci mentor, ale dokážem vám garantovať prirodzenosť, cieľavedomosť a doručenie výsledku, na ktorom sa dohodneme.

Nie som neomylný a vševedúci mentor, ale dokážem vám garantovať prirodzenosť, cieľavedomosť a doručenie výsledku, na ktorom sa dohodneme. Nájdete vo mne pochopenie, motiváciu, lebo s dobrými otázkami prichádzajú správne odpovede.

Biznis mentoring má zmysel, keď je pravidelný a trvá minimálne 60 – 120 minút dvakrát do mesiaca. Odporúčam riešiť 1 až 3 ciele naraz. Všetko závisí od náročnosti stanovených cieľov.

Dĺžka trvania a cena

Dĺžka trvania závisí od dohody

Najmite si osobného inštruktora a stanovte si prelomový cieľ, ktorý dosiahnete.

Najnovšie články

Sledujte ma na Instagrame