fbpx

Správny čas pre profesionálny profil.

Zmena práce

Nemám čas! Nepotrebujem to! Mám veľa práce! Neskôr sa na to pozriem! Spravím si profil, keď ho budem potrebovať! Mňa sa to netýka! Toto sú štnadardné, prepáčte výhovorky, ktoré bežne používame pri téme profesionálny profil.

Rozhodla som sa využiť tento priestor, aby som vám dala vedieť, že napríklad letné obdobie je ideálnym časom, kedy sa dá v kľude zapracovať na svojom profesionálnom profile. Týka sa to nielen tých, ktorí si prácu hľadajú, ale všetkých ekonomicky aktívnych, v takmer každej profesii. Buďte k sebe prosím zodpovední a pracujte na svojej osobnej značke profesionálne. Odlíšite sa od priemeru..

Čo je LinkedIn sociálna sieť a na čo slúži?

LinkedIn je sociálna sieť, na ktorej majú jej členovia založený pracovný/profesionálny profil so všetkými dôležitými dosiahnutými úspechmi, pracovnými pozíciami, zručnosťami a referenciami. Tento portál dnes využíva 280 miliónov užívateľov. Váš profesionálny profil vám slúži, ako miesto, kde sú uložené všetky pracovné dáta o vás, ktoré sú online dostupné.

Podľa mojich skúseností s klientmi na Slovensku kandidáti pri zmene práce síce majú vytvorené profily a životopisy na najväčších kariérnych portáloch, kde odpovedajú na mnohé pracovné ponuky, rozosielajú životopisy, ale to na budovanie kariéry nestačí. Toto sú krajné riešenia, keď človek o prácu prichádza alebo o ňu už prišiel a je v tlaku.

Teraz nastal správny čas pre váš Profil na LinkedIn

  • Teraz máte čas a kapacitu na zozbieranie všetkých dokumentov.
  • Teraz máte priestor na zamyslenie sa, ktoré sú vaše kľúčové zručnosti, ktoré máte.
  • Teraz máte podmienky na vytvorenie svojho profilu, v ktorom jasne vystihnete, kto ste a čo môžete vášmu súčasnému alebo budúcemu zamestnávateľovi ponúknuť.
  • Teraz je ten správny čas na zapracovaní na vašej osobnej značke a zistiť svoju hodnotu.

Toto sú slová mojej klientky, s ktorou som intenzívne pracovala na jej profile.

Ahoj Evka. Stále viac táto moja požiadavka začína byť aktuálna…bohužiaľ… Chcem mať hotový Profil, aby som zistila, akú má hodnotu a komu ju môžem ponúknuť.

Riešenie pre vás.

Pokiaľ profil máte, ale je nekompletný, napíšte mi správu alebo zašlite kontaktný formulár. Pokiaľ o zriadení profilu uvažujete a neviete, ako začať a ako ho spraviť, napíšte mi na biznismentoring@evasnircova.sk.

Dokážem vám v tom pomôcť a vytvoriť vám profil, ktorý vás bude skutočne prezentovať a zhmotní vašu trhovú hodnotu. Naučím vás váš profil používať. Vysvetlím vám, ako si vytvoríte sieť užitočných kontaktov a ako získate kontrolu nad svojou kariérou v kľude, bez časového tlaku.

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčané články

Sledujte ma na Instagrame